Zainstalowanie klimatyzacji pozwala na utrzymanie komfortowych warunków w mieszkaniach prywatnych oraz firmach. Odpowiednia temperatura umożliwia normalne funkcjonowanie w miesiącach letnich, co szczególnie ważne w biurach, kiedy istotna jest wydajność pracy i jej jakość. Dzięki zamontowaniu odpowiedniego klimatyzatora, zachowamy komfort pracy.

Warunki atmosferyczne w Polsce nie rozpieszczają. W Warszawie, zarówno użytkownicy prywatni, jak i właściciele firm decydują się na zainstalowanie klimatyzacji, która obniża temperaturę latem, reguluję ją podczas sezonu grzewczego, dzięki czemu normalne funkcjonowanie i praca w niekorzystnej temperaturze są możliwe i przyjemne.

Rodzaje klimatyzatorów

Do dyspozycji Klientów jest kilka rodzajów klimatyzatorów. W zależności od rodzaju i układu pomieszczenia, nasłonecznienia i powierzchni, a także środków finansowych, które Klient chce przeznaczyć na instalację, możliwy jest wybór spośród różnych rodzajów klimatyzatorów i o odmiennej estetyce.

W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory ścienne, kanałowe i kasetonowe. Ich wybór to indywidualna decyzja Klienta i zależy od kilku czynników, w tym ceny i układu pomieszczenia. Zawsze chętnie pomożemy w dopasowaniu najlepszej opcji klimatyzacji w Państwa pomieszczeniu, aby była ona najbardziej efektywna.

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory naścienne to najpopularniejszy rodzaj klimatyzatorów. Są one chętnie wybierane zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i firmowych, dużych przestrzeni. Klimatyzowane powietrze emitowane jest w górnej części pomieszczenia, znacznie je chłodząc i dając komfortowe warunki do mieszkania czy pracy.

W naszej ofercie posiadamy wiele klimatyzatorów typu ściennego najbardziej uznanych producentów, docenionych przez Klientów. Oferujemy nie tylko wybór klimatyzatorów, ale również ich montaż oraz regularny, okresowy przegląd i serwis, który zagwarantuje sprawne działanie klimatyzacji.

Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe to nowoczesne rozwiązanie, stosowane chętnie w restauracjach, hotelach oraz przestrzeniach publicznych, gdzie istotne jest estetyczne wykonanie i aranżacja oraz oszczędność przestrzeni. Klimatyzatory kasetonowe są montowane pod sufitem i pięknie wkomponowują się w aranżację pomieszczenia.

Klimatyzatory te sprawdzają się również w pomieszczeniach, w których ważna jest przestrzeń. Zwykle montowane są pod sufitem, przez co nie ma potrzeby stosowania rozstawianych wentylatorów. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale w miejscach, gdzie przestrzeń jest istotna, jak w hotelach, restauracjach itd.

Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory kanałowe to rozwiązanie kompleksowe, które rozprowadza klimatyzowane powietrze przewodami wentylacyjnymi po większej przestrzeni, np. całym mieszkaniu czy powierzchni biurowej. Takie rozwiązanie jest nieco droższe, jednak bardziej efektywne i nie wymaga montowania urządzenia w widocznym miejscu.