Klimatyzacja Daikin to uznana marka, oferująca sprzęt w różnych modelach i systemach, w zależności od rodzaju pomieszczenia. Wysoka jakość, japońska precyzja wykonania urządzeń oraz ekonomiczność działania – to cechy charakteryzujące klimatyzatory Daikin, niezależnie od wybranego modelu.

Oferujemy różnorodne modele i systemy klimatyzacji marki Daikin, dopasowane idealnie do wnętrza i potrzeb. Pomagamy w wyborze najlepszego klimatyzatora, oferujemy montaż oraz regularne przeglądy systemów klimatyzacji, dzięki czemu przez wiele lat działa ona bez zarzutu i zapewnia komfortowe warunki użytkownikom.

Połączenie szerokiego wyboru modeli, doskonałej efektywności oraz niezłą jakość wykonania- oto klimatyzacje Daikin. A gdy dodać do tego jeszcze atrakcyjne ceny produktów tej firmy to wychodzi, że jednostki chłodzące z tym logo stanowią całkiem niezłą alternatywę dla propozycji innych, bardziej znanych producentów.
W naszej ofercie znajdziesz następujące modele klimatyzatorów Daikin:

  • Ścienne
  • Kanałowe
  • Kasetonowe
  • Zewnętrzne
  • Wewnętrzne

Rozwiązania chłodnicze Daikin dostępne są zarówno w systemie Split, jak również Multisplit. To pierwsze rozwiązanie idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności montowania rozbudowanego systemu klimatyzacji. System Split pozwala na podłączenie maksymalnie jednej jednostki typu zewnętrznego oraz jednego urządzenia w systemie wewnętrznym. Takie rozwiązania mają za zadanie zapewnić dobre chłodzenie 1 pomieszczeniu.

Jeżeli jednak zależy Ci na bardziej zaawansowanym systemie klimatyzacji, wybierz rozwiązania typu Multisplit. Produkty firmy Daikin umożliwiają zarządzanie temperaturą nawet w 9 różnych pomieszczeniach. System Multisplit pozwala na podłączenie 9 oddzielnych jednostek (zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych), a każda z nich może być indywidualnie sterowana.

Klimatyzatory przypodłogowe i naścienne

Firma Daikin oferuje solidne klimatyzatory przypodłogowe. Są one idealnym rozwiązaniem we wnętrzach, w których nie da się zamontować klimatyzacji innego typu, np. poddaszach. Nie zajmują wiele przestrzeni i mają ciekawy, estetyczny wygląd, dzięki czemu idealnie wkomponowują się w przestrzeń pomieszczenia.

Klimatyzatory naścienne to klasyczne rozwiązanie, z powodzeniem stosowane od lat. Idealnie sprawdzają się niemal w każdej przestrzeni, doskonale chłodząc powietrze i dając komfortowe warunki do odpoczynku i pracy. Klimatyzatory naścienne firmy Daikin to idealny wybór dla domów i biur.

Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory kanałowe Daikin to rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą, aby sprzęt klimatyzacyjny był widoczny w pomieszczeniu i mają możliwość montażu pod stropem. Powietrze jest emitowane kanałami do wnętrza, chłodząc je i regulując poziom wilgotności powietrza. To rozwiązanie bardzo estetyczne i efektywne.

Daikin Emura – komfort, na który Cię stać!

 

Klimatyzator Daikin Emura
Klimatyzator Daikin Emura

 

 

Szukasz kompleksowego rozwiązania, które zapewni idealny komfort termiczny w Twoim domu lub mieszkaniu? Sprawdź system Daikin Emura! Ten wielokrotnie nagradzany układ klimatyzacji przełoży się na perfekcyjną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Poznaj główne zalety Daikin Emura – flagowej propozycji tego producenta:

1. Efektywność energetyczna.

Czy wiesz o tym, że systemy klimatyzacji Daikin Emura potrzebują zaledwie 20% energii elektrycznej by móc efektywnie działać? Pozostałe 80% zasilania pobierane jest z powietrza – to ogromna oszczędność dla Twojego portfela, a przy okazji świetny sposób na ochronę środowiska naturalnego!
Warto również wspomnieć o technologii sterowania inwertorowego, która pozwala zaoszczędzić nawet do 30% energii.

2.  Zdrowie Twoje i Twoich bliskich

Czy klimatyzacja może mieć pozytywny wpływ na zdrowie? Tak! Urządzenia Daikin nie tylko zapewniają perfekcyjną temperaturę, ale także oczyszczają powietrze ze szkodliwych elementów. Wyposażone są w specjalne filtry (m.in. z tytanu oraz ze srebra), które usuwają z powietrza w danym pomieszczeniu tylko wirusy, ale także alergeny czy cząsteczki kurzu.

3. Szerokie możliwości rozbudowy

Ten system umożliwia podłączenie aż 5 różnych jednostek – dzięki temu, za pomocą jednej centralki możesz sterować temperaturą w pięciu pokojach w swoim domu!

4. Niebanalny design

Klimatyzator nie musi już być mało estetycznym dodatkiem do pokoju. Daikin Emura jest tego najlepszym przykładem. Wielokrotnie nagradzany za swój unikatowy wygląd (RedDot Award 2014, Design Award 2015 i wiele innych), stanie się integralną częścią każdego pomieszczenia, niezależnie od wystroju!
Z jakimi jednostkami współpracuje? Oto kilka z nich:

  • FTXJ-MS
  • FTXJ-MW
  • FTXG-LW
  • FTXG-LS