Fuji to uznany producent niezawodnych klimatyzatorów. Nowoczesność, sprawdzone mechanizmy i wysoka estetyka wykonania to cechy charakterystyczne dla klimatyzatorów Fuji Electric. Najważniejszą jednak cechą jest jednak ich wyjątkowo cicha praca i energooszczędność sprzętu tej marki.

Klimatyzatory Fuji to także łatwość obsługi oraz wyjątkowo szeroka gama produktów, która pozwala dostosować i dobrać klimatyzator idealnie do własnej przestrzeni. Inteligentne rozwiązania pozwalają na bezproblemową obsługę i łatwość szybkiej zmiany ustawień dla komfortu użytkowników.

Klimatyzatory typu spilt oraz multi-spilt

Klimatyzatory typu split to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które rozdziela w urządzeniu poszczególne elementy, powodując, że silnik sprężarki i wentylator są poza klimatyzowanym pomieszczeniem. Oznacza to, że praca w pomieszczeniu jest wyjątkowo cicha, ponieważ główne źródło hałasu jest gdzie indziej.

Klimatyzatory ścienne Fuji Electric typu spilt
Klimatyzatory ścienne Fuji Electric typu spilt

 

Systemy klimatyzatorów multi-split to rozwiązanie rozdzielające urządzenia klimatyzujące na kilka pomieszczeń, z możliwością jednego centralnego sprzętu, który całą klimatyzacją zarządza. Systemy Fuji Electric oferują zarówno mechanizmy split, jak i multi-split, idealne do pomieszczeń przemysłowych czy hoteli i biur.

Mocne strony klimatyzatorów Fuji Electric

Fuji to niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem i zadowoleniem licznych Klientów. Producent od lat udowadnia niezawodność swoich sprzętów, dlatego możemy gwarantować, że wybór klimatyzatora Fuji będzie najlepszym rozwiązaniem dla Państwa domu i biura.

Szukasz wydajnych i ekonomicznych klimatyzatorów do domu lub biura? Sprawdź naszą gamę urządzeń japońskiej firmy Fuji Electric. W ofercie mamy następujące typy klimatyzatorów:

  • Ścienne
  • Kasetonowe
  • Podłogowe
  • Kanałowe (do montażu w przestrzeni sufitowej)

Szeroki wybór modeli oraz parametrów tych urządzeń sprawi, że bez problemu znajdziesz tutaj idealne dla siebie rozwiązanie. W stałej ofercie mamy aż osiem modeli – dostępne zarówno jednostki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Dlaczego warto wybrać klimatyzatory Fuji?Poznaj kilka powodów dla których powinieneś wybrać właśnie urządzenia klimatyzacyjne Fuji!

  • Utrzymywanie stałej temperatury

Klimatyzatory tej firmy wyposażone są w funkcję 10°C HEAT. Ten dodatek pozwoli zapobiec znacznemu spadkowi temperatury w sytuacji, gdy nikt nie przebywa w danym pomieszczeniu i nie steruje urządzeniem. Funkcja utrzymywania stałej temperatury jest szczególnie przydatna w trakcie chłodniejszych miesięcy.

  • Wydajne chłodzenie

Dwusekcyjne wentylatory (urządzenia kasetonowe) oraz podwójne wentylatory (klimatyzatory ścienne) zostały skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić perfekcyjną wydajność chłodzenia oraz ogrzewania w każdych warunkach.A oprócz tego, klimatyzatory Fuji Electric pozwalają na ustawienie czasu włączania i wyłączania – specjalne programatory sprawiają, że co do minuty ustalisz parametry pracy urządzenia.

  • Montaż zgodny z Twoimi potrzebami

Nie musisz już przerabiać pomieszczenia, celem montażu klimatyzacji. Urządzenia podłogowe Fuji Electric pozwalają na wybór aż 6 sposobów odprowadzania skroplin oraz przewodów. Niewielkie wymiary urządzeń znacznie ułatwiają nie tylko samą instalację, ale także sprawiają, że bez problemu znajdziesz w swoich pomieszczeniach idealną przestrzeń do montażu klimatyzatora.

Perfekcyjna jakość

Japońska firma Fuji Electric od lat znana jest jako producent solidnego i wyjątkowo trwałego sprzętu elektronicznego. Klimatyzatory nie są tu wyjątkiem. Jako jedne z nielicznych na rynku, urządzenia tej marki objęte są aż pięcioletnią gwarancją producenta! Tak, to nie pomyłka! Masz aż 5 lat bezstresowej eksploatacji – wystarczy jedynie przestrzegać procedur serwisowych, aby cieszyć się doskonałą atmosferą w swoim biurze czy domu.