Klimatyzacja LG to jeden z lepszych wyborów na rynku domowych klimatyzatorów. LG jest uznanym koncernem sprzętu elektronicznego, a dobra renoma dotyczy również urządzeń klimatyzujących. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory LG w różnych modelach i pozwalające zainstalować różnorodne systemy dla odmiennych wnętrz.

  • Klimatyzatory kasetonowe
  • Klimatyzatory przenośne
  • Klimatyzatory okienne
  • Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe, podstropowe

Chcesz kupić klimatyzatory LG w prawdopodobnie najlepszych cenach w Warszawie? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś – przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Klimatyzatory LG to także design i estetyka na bardzo wysokim poziomie. Klimatyzatory nie muszą szpecić wnętrza, szczególnie urządzonego w wysokim standardzie. Sprzęt LG nie tylko nie psuje aranżacji, ale wręcz zdobi nowoczesne wnętrze.

Sprawdzone rozwiązania dla domu

Klimatyzatory LG to sprawdzone rozwiązania dla domu i biura. Wyróżniają się designem, wysoką estetyką i niezawodnością, którą od lat doceniają Klienci prywatni oraz korporacyjni. Urządzenia te pozwalają nie tylko schłodzić i dostosować temperaturę powietrza, ale również ozdobić wnętrze.

W zależności od pomieszczenia przeznaczonego do założenia klimatyzacji, oferujemy Państwu różnorodne modele i systemy marki LG, idealne do użytku domowego i biurowego. Oferujemy klimatyzatory LG oraz innych uznanych producentów w dogodnych cenach i różnych modelach.

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne marki LG to gwarancja najlepszej jakości, wyglądu i niezawodności. Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszy system klimatyzacji dla Państwa przestrzeni, aby zapewnić komfort, nawet podczas upalnych dni lub zmian temperatury, które powodują dyskomfort.

Zalety klimatyzatorów marki LG

Dlaczego warto wybrać urządzenia właśnie tej marki? Poznaj ich najważniejsze atuty!

1. Gotowe do pracy przez cały czas

Ważnym atutem klimatyzatorów marki LG jest ich szeroki zakres pracy, wynoszący od -15 do 48 stopni Celsjusza. Co ważne, urządzenia tej marki zapewniają skuteczną i nieprzerwaną pracę niezależnie od temperatury – ewentualne wahania stabilności w niższych zakresach termometru są praktycznie niezauważalne.

2. Precyzyjna kontrola

Klimatyzatory LG wyposażone są w dwa czujniki, które pozwalają na dokładną kontrolę ciśnienia oraz jego dostosowanie do aktualnych warunków. Obok standardowego czujnika temperatury w układzie, urządzenia tej marki posiadają także dedykowane sensory ciśnienia. Te pozwalają stwierdzić czy ilość wytwarzanej mocy jest odpowiednia do aktualnego zapotrzebowania.Dokładna kontrola ciśnienia to przede wszystkim znacznie lepszy komfort termiczny dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie musisz już tracić czasu na żmudne ustawianie urządzenia – teraz, dzięki czujnikom, ono samo dobierze optymalne parametry.

3. Rekordowo szybki czas reakcji

Kontrola ciśnienia to także znacznie szybsza reakcja urządzenia na zmiany warunków otoczenia. Klimatyzatory LG osiągają roboczą temperaturę aż o 44% szybciej niż porównywalne urządzenia, nie posiadające systemów kontroli ciśnienia!

4. Twój idealny komfort

Specjalny kształt żaluzji we wszystkich urządzeniach tego producenta powoduje znacznie szybszy przepływ powietrza. W rezultacie, znacznie wzrasta wydajność klimatyzatora, a także spada poziom hałasu.

Sztuka chłodzenia – czyli LG Artcool

Klimayzator AM09BP LG ARTCOOL MIRROR
Klimayzator AM09BP LG ARTCOOL MIRROR

 

A kto powiedział, że klimatyzatory muszą być jedynie nudnymi dodatkami do wnętrza? Jeżeli szukasz niebanalnego sposobu na wystrój swojego wnętrza to koniecznie wybierz urządzenia LG Artcool, dostępnego w naszej ofercie.Co jest w nim tak niezwykłe? Przedni panel zawiera specjalną witrynę, w której z łatwością możesz umieścić obraz. Proste rozwiązanie pozwala na szybką podmianę grafik – dziś może to być malarstwo Gustawa Klimta, jutro Picasso lub dowolny inny twórca.To urządzenie robi wrażenie nie tylko wyglądem, ale również parametrami. Posiada system trójstronnego wypływu powietrza, co przekłada się na efektywne chłodzenie pomieszczeń. Dodatkowo, moc chłodzenia wynosi 2.6 kW, a moc grzania 2,9 kW. Niewielki poziom hałasu (maksymalnie 38 dB) sprawi, że przebywanie w pomieszczeniach gdzie zamontowano LG Artcool będzie w pełni komfortowe.