Klimatyzacja Mitsubishi to najwyższej klasy sprzęt do utrzymywania pożądanej temperatury powietrza w pomieszczeniach domowych i biurowych. Mitsubishi to firma o doskonałej renomie, od lat produkująca nie tylko samochody, ale także szeroki asortyment klimatyzatorów i wentylacji.

Mitsubishi to firma odpowiedzialna, stawiająca we wszystkich swoich działaniach na ekologię i odpowiedzialność społeczną. Ich urządzenia są więc wydajne, ekologiczne i wykazują małe zużycie energii, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Rozwiązania tego producenta docenili już klienci na całym świecie.

Klimatyzatory oferowane przez Mitsubishi

Klimatyzatory oferowane przez Mitsubishi charakteryzują się doskonałą wydajnością, oszczędnością energii oraz inteligentną obsługą wielu przydatnych funkcji. Dzięki niskiej awaryjności pozwalają na wyjątkowo komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Regularny przegląd pozwala utrzymać klimatyzatory w doskonałym stanie.

Rozwiązania dla domów i firm

Klimatyzatory Mitsubishi to idealne rozwiązania dla domów i pomieszczeń biurowych. Dzięki wielu dostępnym modelom łatwo dostosować wybór klimatyzatora zarówno do przestrzeni prywatnej, jak i dużo większej publicznej, gdzie komfort użytkowników pozwala wydajnie i efektywnie pracować.

Mitsubishi Electric – doskonała temperatura w każdych warunkach

Zapewnienie odpowiedniego komfortu termicznego w komercyjnie użytkowanych przestrzeniach to niełatwe zadanie. Miejsca, w których przebywa duża liczba osób naraz, wymagają rozwiązań profesjonalnych, takich jak właśnie klimatyzatory Mitsubishi Electric. Szczególnie polecamy je do montażu w następujących lokalizacjach:

  • Studia fitness, siłownie, itp.
  • Pomieszczenia biurowe
  • Placówki medyczne
  • Instytucje finansowe i urzędy
  • Sklepy
  • Pomieszczenia produkcyjne

Mamy w ofercie również rozwiązania dla Twojego domu oraz mieszkania.

Klimatyzatory Mitsubishi Electric – nasza oferta

Bogaty asortyment klimatyzatorów Mitsubishi Electric pozwoli Ci łatwo dobrać najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. W stałej ofercie posiadamy:

  • Urządzenia podstropowe (model City Multi z serii VRF)
  • Urządzenia ścienne (urządzenia Mr Slim – PKA-M i PUHZ-P)

Zapewniamy jedne z najlepszych cen urządzeń klimatyzacyjnych w Warszawie. Skontaktuj się z nami już teraz by otrzymać wycenę interesujących Cię rozwiązań. Kompleksowa oferta klimatyzatorów pozwoli nam łatwo dobrać system, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

A może klimatyzatory ścienne?

Klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric
Klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric

 

Kiedy warto wybrać klasyczne klimatyzatory ścienne? Te urządzenia sprawdzą się przede wszystkim w zastosowaniach komercyjnych – zapewniają doskonałą wydajność oraz efektywność energetyczną (A++. Poznaj pozostałe atuty takich klimatyzatorów.

1. Doskonała jakość powietrza

Urządzenia od Mitsubishi Electric wyposażone są w specjalne filtry long-life. Zapewniają one perfekcyjnie czyste powietrze przez długi czas eksploatacji.

2.  Łatwe ustawienie parametrów

Klimatyzatory naścienne pozwalają na szybkie ustawienie żądanych parametrów – dostępne wartości położenia wentylatora to 2, 3 i 4 stopnie.

Kiedy warto wybrać klimatyzatory podstropowe?

Zastanawiasz się czy klimatyzator podstropowy spełni Twoje oczekiwania? Poznaj główne zalety tego rodzaju urządzeń.

1. Estetyczny design

Dla większości z nas klimatyzatory są jedynie koniecznymi, acz raczej mało atrakcyjnymi z wyglądu elementami wnętrza. A gdyby tak mieć urządzenie, które nie tylko zapewni idealny komfort termiczny przez okrągły rok, ale również będzie doskonale wyglądać w pomieszczeniu? Cóż, klimatyzatory podstropowe idealnie odpowiadają takiej właśnie definicji. Ich płaska konstrukcja sprawia, że nie są przesadnie widoczne – na pewno mniej rzucają się w oczy niż tradycyjne klimatyzatory. Dodatkowo, designerzy firmy Mitsubishi zadbali o to, aby wygląd tych urządzeń był maksymalnie estetyczny. Dzięki temu, bardzo dobrze komponować się one będą praktycznie z każdym wnętrzem.

2. Równomierny podział powietrza

Klimatyzatory podstropowe Mitsubishi świetnie wyglądają, ale również zachwycają swoimi parametrami. Wyposażone są w specjalną żaluzję powietrzną, która pozwala na bardzo precyzyjne rozprowadzanie powietrza w pomieszczeniu. Gdy uruchomisz klimatyzator, to ta żaluzja stopniowo zmienia swoje położenie, zapewniając tym samym dokładny rozdział powietrza w całym pokoju.

3. Komfort akustyczny

Intensywne korzystanie z klimatyzacji nie musi zaburzać komfortu akustycznego. Propozycje Mitsubishi Electric zapewniają naprawdę niski poziom hałasu.