Realizacje systemów ogrzewania i klimatyzacji

Marka Contech to synonim najwyższych standardów. Niezależnie od tego czy tworzymy proste instalacje grzewcze, systemy wentylacji i rekuperacji, a może realizujemy zlecenie na stworzenie klimatyzacji komfortu od podstaw, decydując się na współpracę z nami zyskasz pewność najwyższej jakości wykonania każdego szczegółu instalacji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych systemów chłodzenia oraz ogrzewania pomieszczeń. Zobacz nasze zrealizowane projekty i przekonaj się, że warto nam zaufać – setki realizacji z zakresu tworzenia systemów ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji komfortu i innych systemów chłodzenia pomieszczeń mówią same za siebie!

Profesjonalnie wykonaliśmy systemy klimatyzacji dla wielu znanych firm

Obok setek zleceń dla Klientów indywidualnych, mieliśmy przyjemność realizować projekty dla tak znanych firm, jak ATM S.A., Cyfrowy Polsat S.A. czy choćby TVN S.A. Realizacje systemów klimatyzacji dla tak wymagających miejsc jak serwerownia IBM Polska czy pomieszczenia produkcyjne w Wavin Sp. z o.o. i Kamis S.A. to dowód na to, że nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.