Klimatyzacja Haier to najwyższej klasy klimatyzatory do użytku domowego i publicznego, idealnie sprawdzające się na mniejszych, prywatnych powierzchniach, jak i tych, gdzie do ochłodzenia jest wiele pomieszczeń. Klimatyzatory Haier pozwalają na wieloletnie użytkowanie bez usterek.

Klimatyzatory Haier cieszą się nie tylko doskonałą opinią nie tylko specjalistów, ale również użytkowników. Przy regularnym przeglądzie, klimatyzatory te będą tworzyły komfortowe warunki przez wiele lat, jednocześnie charakteryzując się cichą pracą i estetycznym wyglądem.

Skuteczna klimatyzacja do biura i domu

Poszukujesz skutecznego sposobu na utrzymanie doskonałej temperatury w swoim biurze? Chcesz zyskać pewność, że we wnętrzu Twojego domu zawsze panować będzie komfortowa temperatura? Mamy coś dla Ciebie! Szeroi wybór urządzeń klimatyzacyjnych znanej marki Haier. W naszej ofercie znajdziesz:

  • klimatyzatory ścienne Dawn
  • klimatyzatory ścienne Nebula
  • klimatyzatory przysufitowo-przypodłogowe Convertible

Znajdziesz u nas aż 21 modeli klimatyzatorów wewnętrznych i zewnętrznych renomowanej marki Haier. Ogromny zakres parametrów do wyboru – moc chłodnicza od 2.6 do 7 kW. A wszystko to za niewielkie pieniądze – sprawdź nasz cennik.

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne oferowane przez producenta marki Haier to cicha, komfortowa praca i bezawaryjne użytkowanie w domach i biurach. Klimatyzator doskonale wkomponowuje się w przestrzeń pomieszczenia, nie zajmując przestrzeni i komfortowo dostosowując temperaturę do potrzeb użytkowników.

Klimatyzatory marki Haier to również przystępna cena przy tak wysokiej jakości. Nasi specjaliści wybiorą najlepszy dla Państwa pomieszczenia model, który najlepiej spełni swoje zadanie. Dzięki temu warunki w prywatnej lub biurowej przestrzeni będą zawsze komfortowe i przyjemne, a klimatyzator stanie się niezauważalnym elementem wnętrza.

Klimatyzatory podsufitowe i kasetonowe

Z szerokiej oferty klimatyzatorów firmy Haier wybraliśmy najlepsze klimatyzatory podsufitowe i kasetonowe, dzięki czemu otrzymują Państwo sprzęt najlepszej jakości. Nasze klimatyzatory oferujemy w przystępnej, konkurencyjnej cenie, z możliwością montażu i przeglądu. Regularny serwis pozwoli utrzymać je w doskonałym stanie.

Ścienny klimatyzator Haier Nebula – zalety

 

Ścienny klimatyzator Haier Nebula
Ścienny klimatyzator Haier Nebula

 

Zastanawiasz się nad zakupem klimatyzatora ściennego Haier? Urządzenia tej firmy stanowią idealne połączenie wysokiej jakości wykonania, całkiem niezłych parametrów użytkowych oraz atrakcyjnej ceny zakupu. Poznaj pozostałe powody dla których warto wybrać klimatyzator Haier.

1. Urządzenia, które dbają o zdrowie

Tak, tak – to nie żadna pomyłka! Klimatyzatory Haier z serii modelowej Nebula wyposażone są w specjalne generatory Nano-Aqua. Ich rolą jest jonizacja cząsteczek wody, co pozwala na rozdrobnienie i unieszkodliwienie bakterii. Poza tym, takie generatory znacznie ułatwiają wchłanianie cząsteczek wody przez skórę osób, które przebywają w pomieszczeniu.Warto również wspomnieć o funkcji automatycznego oczyszczania parownika. Dzięki tej opcji, w klimatyzatorach z serii Nebula nie osiada kurz czy pleśń.

2. Twój komfort

Klimatyzatory ścienne Haier to także pewność najwyższego komfortu przez cały okres użytkowania. Cicha praca (hałas nie przekracza 68 dB) – zarówno przy nagrzewaniu, jak i chłodzeniu – sprawi, że obecność klimatyzatora w pomieszczeniu będzie praktycznie niezauważalna dla przebywających w nim osób.
A oprócz tego, wszystkie klimatyzatory ścienne Haier wyposażone zostały w funkcje sterowania przez Wi-Fi. Dzięki temu, nie musisz już nawet być w pomieszczeniu, aby szybko i łatwo zmniejszyć temperaturę czy, wręcz przeciwnie, dać więcej ciepła.

Klimatyzatory ścienne Haier Dawn – poznaj je!

 

Klimatyzator ścienny Haier Dawn
Klimatyzator ścienny Haier Dawn

 

Absolutny technologiczny majstersztyk, zamknięty w eleganckim opakowaniu. Tak w skrócie określić można klimatyzatory ścienne z serii Dawn. Poznaj inne zalety tej niezwykłej linii modelowej.

1. Niepowtarzalny design

Oryginalny wygląd ściennych klimatyzatorów Haier Dawn sprawi, że bardzo dobrze komponować się one będą praktycznie z każdym wystrojem wnętrza. Elegancki kształt sprawi, że urządzenie chłodzące nie musi być już tylko mało estetycznym dodatkiem do biura czy pokoju. A dzięki ukrytemu wyświetlaczowi, klimatyzator nie zaburza harmonii pomieszczeń, świecąc w oczy przebywających tam osób intensywnym światłem.

2. Dokładne ustawienie temperatury

Czy wiesz o tym, że wybierając klimatyzatory z serii Dawn możesz łatwo ustawić temperaturę na dokładnie taką, jakiej potrzebujesz? Te urządzenia umożliwiają ustawienie co 0,5 stopnia Celsjusza!

3. Oszczędność energii

Klimatyzatory Haier Dawn mają najwyższą klasę energetyczną  A+++. Oprócz tego, wyposażone są w czujniki ruchu, które precyzyjnie dozują chłodzenie.